СИТУПЦІЯ ЩОДО ПОЖЕЖІ НА ТЕРИТОРІЇ ТОВ «ДЕЛЬТА ВІЛМАР СНД»

06 листопада 2018 року, о 19 годині 39 хвилин, на території ТОВ «Дельта Вілмар СНД» сталася пожежа. За попередніми даними площа пожежі склала 1500 м2. Станом на 07 годину ранку 07 листопада 2018 року, пожежа локалізована.В оперативному порядку Державною екологічною інспекцією Північно-Західного регіону Чорного моря (далі — Інспекція), з метою встановлення можливих негативних наслідків пожежі, відібрані проби морської води та ґрунту в районі надзвичайної події.
Управлінням Служби безпеки України в Одеській області та Головним управлінням ДСНС України в Одеській області проводились відповідні заходи, щодо ліквідації пожежі на територію ТОВ «Дельта Вілмар СНД» після закінчення яких Інспекція здійснить моніторингові дослідження в районі спалаху.
З метою уточнення та збору необхідної інформації, для розрахунку збитків, заподіяних навколишньому середовищу, Інспекцією направлені відповідні запити до органів місцевого самоврядування, ГУ ДСНС України в Одеській області та ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області.
За результатами інструментально-лабораторних вимірювань проб поверхневих вод в районі пожежі, перевищень нормативів граничнодопустимих концентрацій не виявлено. Також не виявлено перевищення концентрації забруднюючих речовин у відібраних пробах ґрунту у порівнянні з фоновими показниками.
На виконання вимог ст. 6 Закону України «Про основні заходи державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» ініційований та здійснюється позаплановий захід державного нагляду (контролю) ТОВ «Дельта Вілмар СНД».


Коментарі

Коментарів немає!